وضعیت


ثبت نام | ورود
1398/07/27
واترکولینگ گرین
قطعات سخت افزاری msi با گارانتی گرین
پاورهای حرفه ای گرین
کیس های حرفه ای گرین
تجهیزات شبکه توتولینک با گارانتی گرین
کیبورد و موس حرفه ای گرین
پاور گرین
گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست
اسپیکرهای مالتی مدیای گرین
خنک کننده پردازنده گرین
موقعیت شما: اخبار
 
تاریخ ایجاد: 1395/3/22 تعداد بازدید: 7691 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: Castiel
گزارش همایش استانی سیاره سبز در استان گیلان

سومین همایش استانی سیاره سبز در استان گیلان و با حضور اصحاب رسانه و مدیران IT برگزار گردید.


در راستای اعتلای روابط میان شرکت سیاره سبز و نمایندگان فروش و اصحاب رسانه، سومین همایش استانی سیاره سبز در استان گیلان برگزار گردید. در بدو ورود هیئت مدیران و کارشناسان شرکت سیاره سبز، با حضور در دفتر مجتمع فنی گیلان سبز از روند برگزاری سومین همایش استانی مطلع شدند. پس از بررسی امکانات و شرایط برگزاری همایش، هیئت مدیران و کارشناسان با حضور در خیابان لاکانی و فروشگاه های کامپیوتر این منطقه به ارزیابی حضور محصولات سیاره سبز (iGREEN، Green و G-Net) پرداختند. در ادامه با مذاکرات صورت گرفته، بازخورد ها از شرایط حضور سیاره سبز در سال های گذشته و امکانات مورد نیاز به ثبت رسید. حضور در دفتر مجتمع فنی گیلان سبز بخش بعدی حضور مدیران و کارشناسان سیاره سبز در شهر رشت بود. با توجه به بررسی امکانات مجتمع فنی گیلان سبز، این مجموعه شرایط برگزاری کلاس آموزشی در مجتمع فنی وجود دارد و مذاکراتی در این زمینه صورت گرفته تا در ماه آینده اولین دوره کلاس آموزشی شرکت سیاره سبز برگزار شود.

همایش از ساعت 10 الی 14 روز ده خرداد 1395 در هتل کادوس رشت آغاز به کار کرد و نمایندگان فروش و اصحاب رسانه در ساعت مقرر در محل همایش حضور به هم رساندند. ابتدای مراسم با پخش آیاتی از قرآن مجید و سپس سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. در ادامه مجری برنامه به خوش آمدگویی و اعلام برنامه پرداختند. جناب آقای امیری اولین سخنران همایش بودند و توضیحات کاملی در خصوص محصولات و برند توتولینک ارائه نمودند. شرکت توتولینک با نام برند IP Time وارد بازار کره جنوبی شده و در حال حاضر 82 درصد از سهم بازار تجهیزات شبکه در این کشور را از سال 2005 تاکنون در اختیار دارد. از سال 2011 فعالیت جهانی این شرکت با نام برند TOTO Link در کشور های مختلف آغاز گردید.

محصولات شبکه توتولینک به 55 کشور جهان صادر می شود و بر اسا برنامه ریزی صورت گرفته، محدوده پوشش توتولینک در سال های آینده افزایش خواهد یافت. شعار توتولینک "هوشمندترین تجهیزات شبکه" است که دلایل آن طراحی هوشمندانه تحت نظارت طراحان کره ای، عملکرد هوشمند با رابط کاربری پیشرفته و در نهایت انعطاف پذیری هوشمند برای افزودن امکانات بر اساس نیاز بازارهای منطقه ای می باشد. اطمینان از کیفیت محصولات توتولینک شامل پشتیبانی کامل تیم نرم افزاری کره ای، تست 235 درصدی تجهیزات (به صورت نرمال 2 بار به طور کامل تست می شوند و به صورت تصادفی نیز 35 درصد از محصولات مورد بررسی قرار می گیرند) و استاندارد های متعدد کیفیتی می شود. برنامه سه ساله توتولینک برای بازار داخلی پیاده سازی می شود تا پس از سه سال به عنوان دومین برند تجهیزات شبکه در ایران به فعالیت بپردازد. بازاریابی برای محصولات توتولینک شامل دوازده RoadShow در فروشگاه های پر تردد کشور، حضور در نمایشگاه ها (هشت شهر مختلف)، برگزاری سمینارهای استانی، کلاس های آموزشی در مراکز استان و دفتر مرکزی سیاره سبز به همراه اهدای مدرک معتبر به صورت رایگان و فعالیت های تشویقی برای نمایندگان به همراه بازرسی از مراکز استان می شود. محصولات توتولینک هم اکنون تمامی مجوز های فعالیت در بازار داخلی را با سازگاری کامل با انواع ISP های داخلی از سازمان تنظیم مقررات رادیویی دریافت شده است.

آقای دکتر میرنقی، مدیر بازاریابی شرکت سیاره سبز دومین سخنران همایش استانی در شهر رشت بودند. اهمیت راه اندازی فروشگاه های آنلاین تخصصی و همکاری شرکت سیاره سبز برای ارائه محصولات خود در فروشگاه های آنلاین برای مدیران ارشد سیاره سبز محرز گردیده است. ارائه توضیحات در خصوص فعالیت و برنامه های بخش بازاریابی شرکت سیاره سبز از سخنان مهم آقای دکتر میرنقی به شمار می رود. استفاده از کانال های ارتباطی اجتماعی شامل تلگرام و اینستاگرام برای برقراری ارتباط سریع در کنار فروم های تخصصی در اولویت برای دریافت ایده ها، نظرات، انتقادات و پیشنهادات قرار گرفته است. دریافت استاندارد ایزو برای پاسخگویی خدمات پس از فروش و بخش فنی شرکت سیاره سبز برای به صفر رساندن میزان شکایات کاربران بخش بعدی برنامه ریزی واحد بازاریابی پردیس صنعت سیاره سبز به شمار می رود. همچنین ایشان اعلام کردند که "هم اکنون اداره استاندارد کشور برای ارائه گواهی استاندارد به محصولات سایر برند ها در بخش کیس و پاور از کارشناسان سیاره سبز بهره می گیرند. برگزاری کلاس های استاندارد کالا به صورت رایگان در سراسر کشور برگزار خواهد شد که اولین گام در استان گیلان و شهر رشت خواهد بود. ایجاد RoadShow و ShowRoom در مراکز خرید و پاساژ ها به منظور معرفی قدرتمندانه برند های زیر مجموعه سیاره سبز در بازار داخلی در دستور کار واحد بازاریابی این شرکت قرار گرفته است".

پس از استراحت 15 دقیقه ای، نوبت به اهدای تندیس نماینده برتر استان گیلان رسید و جناب آقای ضیابری به عنوان نماینده برتر شرکت پردیس صنعت سیاره سبز، تندیس خود را از دستان آقای دکتر میرنقی و آقای مهندس خوش سیر دریافت کردند.

در ادامه جناب آقای خوش سیر، مدیر فروش شرکت سیاره سبز به حفظ کیفیت اشاره کردند که در طول 20 سال فعالیت شرکت، به عنوان اولویت در پیش گرفته شده است. رضایت مشتریان از محصولات سبب ماندگاری محصول و برند عرضه کننده می شود. در نهایت فروشندگان و نمایندگان نیز از میزان فروش کالا راضی خواهند بود. شرکت سیاره سبز به عنوان یک شرکت کیفی، چند مورد ریسک در بازار انجام دادند. اولین نمونه ریسک، عرضه مجزای کیس و پاور در شرایطی بود که تمامی برند های فعال در بازار داخلی به عرضه همزمان این دو کالا می پرداختند. اما شرکت سیاره سبز اولین برند عرضه کننده کیس و پاور به صورت مجزا بود و به این صورت کاربران می توانستند بر اساس نیاز و سلیقه خود کیس و پاور مورد نیاز خود را خریداری کنند. در حال حاضر 80 درصد کاربران و فروشندگان از اهمیت بالای انتخاب صحیح و استاندارد پاور مطلع هستند اما این میزان برای کیس فقط 40 درصد است که به طور حتم با اطلاع رسانی و آموزش های لازم به رقم بالاتری افزایش خواهد یافت تا کاربران با دید تخصصی به انتخاب کیس بپردازند. ماوس و کیبرد به عنوان محصولات خانواده سیاره سبز اشاره کرد که شامل دو دسته کاربری خانگی-اداری و حرفه ای می شود. محصولات خانگی-اداری با برند GREEN و محصولات حرفه ای با برند COUGAR وارد بازار می شوند. مذاکرات برای توافق با توتولینک در حدود 1.5 سال به درازا کشیده و در سال 95 شرایط برای معرفی تجهیزات شبکه TOTO Link در ایران فراهم شده است. اسپیکر های حرفه ای گرین شامل سه مدل به عنوان گزینه های حرفه ای در بازار موجود هستند که در آینده مدل های متنوع دیگری برای نوت بوک وارد بازار کشور می شوند. کلاس های استاندارد در دو سطح برنامه ریزی شده و به زودی دوره دوم کلاس ها به زودی برگزار می شود.

پس از سخنرانی آقای مهندس خوش سیر، مراسم قرعه کشی جوایز بر اساس فرم های نظرسنجی توزیع شده انجام شد و جوایزی شامل تجهیزات شبکه توتولینک به برندگان اهدا گردید.

در ادامه همایش، آقای آذین، کارشناس تحقیق و توسعه (R&D) شرکت سیاره سبز به ارائه توضیحات فنی در خصوص محصولات گرین پرداختند. بخش اول به فناوری ساخت پاور ها اختصاص داشت و مواردی مانند تثبیت ولتاژ با استفاده از خازن های ژاپنی  درصد جامد در این بخش مطرح گردید. خازن های جامد در هر دو بخش ورودی و خروجی به کار رفته که قابلیت فعالیت در دمای  درجه سانتی گراد را دارند. فول ماژولار بودن پاور های سری OC+ گرین به کاربران امکان می دهد که فقط کابل های مورد نیاز را به پاور متصل کنند. کابل کشی آسان و منظم درون کیس از ویژگی های بهره گیری از سیستم فول ماژولار در کابل کشی پاور به شمار می رود. فعالیت هوشمند فن با بهره گیری از فناوری Heat Guard سبب خروج هوای گرم داخل پاور می شود، به این صورت که فن پاور می تواند 30 ثانیه پس از خاموش شدن سیستم به فعالیت ادامه دهد تا جریان هوای گرم داخل آن به طور کامل خارج شود. پاور های سری UK ساخت کمپانی CWT هستند که در سطح محصولات نیمه حرفه ای دسته بندی می شوند. استفاده از مدار دیجیتال، خازن های الکترولیت ژاپنی در بخش ورودی و خروجی با قابلیت تحمل دمای 105 درجه سانتی گراد و فن سایلنت با قابلیت کنترل سرعت هوشمند برخی از ویژگی های پاور های سری UK به شمار می روند. تمام این ویژگی ها برای پاور های نیمه حرفه ای فقط توسط سری UK گرین در اختیار کاربران قرار می گیرد و برای دستیابی به این فناوری ها باید از محصولات حرفه ای سایر برند ها استفاده کنید که به هزینه بیشتری در دسترس کاربران قرار می گیرد. شرکت سیاره سبز در سال های گذشته به طور مستمر انواع خنک کننده های بادی را وارد بازار کرده بود و در سال 1394 سیستم های خنک کننده مایع نیز به لیست محصولات این شرکت اضافه شده است. قیمت بسیار مناسب، پشتیبانی از تمامی سوکت های پردازنده، برتری در کارایی نسبت به ایرکولرها، عدم بروز مشکل برای نصب حافظه رم مجهز به هیت سینک و عدم اشغال فضای زیاد درون کیس از موارد برتری واترکولر های سری Glacier گرین به شمار می روند. هم اکنون سه مدل واترکولر 120، 240 و 360 میلی متر در سبد محصولات شرکت سیاره سبز موجود است. توضیح در خصوص کیس های جدید گرین بخش دیگر سخنان آقای مهندس آذین بوده که در مرحله اول به سیستم اسمبل معکوس (نصب پاور در پایین و مادربرد در بالا) اختصاص یافته بود. خروج حرارت داخل کیس در سیستم هایی که پاور در قسمت بالای کیس نصب می شود، بر عهده فن پاور بوده و این مورد فشار مضاعفی روی پاور و خنک کننده آن اعمال می نمود. اما در حالت اسمبل معکوس، تهویه هوا توسط فن های 120 یا 140 میلی متری صورت می گیرد. وجود پورت USB 3.0 در کیس های جدید گرین یکی از مزیت های بسیار مهم به شمار می رود که سرعت انتقال اطلاعات بیشتری در اختیار کاربران قرار می دهد.

جناب آقای ارژمند، کارشناس فنی بخش خدمات پس از فروش شرکت سیاره سبز بخش نهایی سخنرانی در سومین همایش استانی را بر عهده داشتند. بیست سال از تاسیس شرکت سیاره سبز می گذرد و تا کنون در بخش های مختلفی از بازار به فعالیت پرداختند. این شرکت از سال 91 به گارانتی محصولات دیگری مانند لپ تاپ و تبلت (حتی غیر از برند GREEN) پرداختند که تاکنون تجربه موفقی بوده است. گارانتی سه ساله تجهیزات شبکه، گارانتی تعویض از 37 تا 62 ماه و در برخی مدل های جدید تا 100 ماه و خدمات پس از فروش 6 تا 10 ساله برای پاور از مهم ترین خدمات بخش گارانتی سیاره سبز به شمار می روند. گارانتی در نوت بوک ها شامل قطعات اصلی شامل مادربرد و کیبرد می شود و عدم دریافت دستمزد در قطعات دارای گارانتی و حتی فاقد گارانتی از خدمات ارزشمند بخش گارانتی سیاره سبز به شمار می رود. سامانه پیگیری شکایات کاربران و انتقال شکایت به بخش مربوطه به منظور رفع آن، یک سرویس جدید در گارانتی سیاره سبز است. چک کردن مدت زمان گارانتی قطعه و پیگیری قطعه ارسال شده برای گارانتی در وب سایت اختصاصی خدمات پس از فروش سیاره سبز به سادگی قابل دسترس خواهند بود.

در بخش انتهایی مراسم نیز آخرین مرحله قرعه کشی و اهدای جوایز صورت گرفت.

printrating

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت من است